English | فارسی
menu

آموزش طراحی وب سایت

CSS3

خودتان را آماده کنید

آیا دوست دارید صفحه شخصی یا یک وب سایت شخصی برای خود طراحی کنید ولی نمیدانید از کجا باید شروع کرد؟ این مقاله آموزشی بشما کمک خواهد کرد تا وب سایت شخصی برای خود طراحی کنید. واقعا چیز عجیب و پیچیده ای در پروسه طراحی یک وب سایت ساده وجود ندارد. این مقاله شما را گام به گام جلو خواهد برد. اجازه دهید شروع کنیم.

نرم افزارهای مورد نیاز در طراحی وب سایت

وقتی صحبت از طراحی وب سایت به میان می آید، شما نیاز به دو نرم افزار خواهید داشت. یک نرم افزار برای طراحی صفحات و نرم افزار دیگر برای ویرایش عکسها.
خوشبختانه در طراحی وب سایت انتخابهای زیادی در اختیار خواهید داشت. اکثر نسخه های Word بشما امکان میدهند تا متون خود را بسادگی به صفحات وب تبدیل کنید. چنانچه هدفتان طراحی یک وب سایت ساده باشد، این روش، روش مناسبی میباشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که برنامه های بسیاری با پیچیدگیها و ویژگیهای مختلفی وجود دارند که میتوانند بصورت حرفه ای صفحات وب سایت مورد نیازتان را طراحی نمایند.
همچنین در طراحی وب سایت نیاز به نرم افزاری میباشد که به ما امکان دهد اندازه عکس هایمان را تغییر دهیم و آنها را در فرمت مناسب ذخیره نماییم بطوریکه بتوانند بر روی اینترنت قابل مشاهده باشند. این نرم افزارها در سطوح مختلفی از پیچیدگی هم اکنون در بازار موجود میباشند. در ایران، مرسوم ترین نرم افزار برای این منظور نرم افزار فوتوشاپ میباشد.

چه چیز دیگری برای طراحی وب سایت مورد نیاز است؟

چنانچه قصد داشته باشید تا از تصاویر گرفته شده توسط خودتان استفاده نمایید، نیاز دارید بروشی آنها را به کامپیوترتان منتقل نمایید. برای این منظور نیاز به یک دوربین دیجیتالی و یا یک دوربین قدیمی بهمراه یک اسکنر دارید. کار با دوربین های دیجیتالی بسیار راحتتر است و قیمت های آنها روز به روز در حال کاهش میباشد. چنانچه قصد استفاده از دوربینهای قدیمی را دارید و یا قبلا عکسهای مورد نیاز برای استفاده در وب سایت تان را در اختیار دارید، نیاز به یک اسکنر نیز خواهید داشت. اسکنرهای خوب امروزه قیمتی کمتر از 100 هزار تومان دارند. توسط این اسکنرها قادر خواهید بود تا عکس هایتان را مستقیما به کامپیوترتان منتقل نمایید.
چنانچه عکسی در اختیار ندارید، اصلا نگران نباشید. میتوانید CD هایی را برای این منظور از نزدیکترین فروشگاه کامپیوتری نزدیک منزل یا محل کارتان خریداری و تهیه کنید. چنین مجموعه هایی معمولا شامل عکسها، و اشیای مورد نیاز برای طراحی وب سایت میباشند. طراحان چنین CD هایی معمولا بشما اجازه میدهند تا از آنها برای کارهای مورد نیازتان استفاده نمایید.

در قسمت بعدی نگاهی می اندازیم به المان های مورد نیاز برای یک طراحی خوب وب سایت.
قسمت دوم مقاله بزودی آماده خواهد شد.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • آیا برایتان دشوار است تا متون خود را با آنچه نیاز دارید دائما طراحی ، تطبیق و بروز رسانی کنید؟ آیا از طراحی و بروز رسانی بیشمار صفحه بر روی وب سایت خود خسته شده اید؟ چنانچه جواب شما مثبت است، شما می بایست از سرویسهای CMS یا مدیریت محتوای وب سایت بهره مند شوید.
    1395/12/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140