English | فارسی
menu

آیا لینک های زیاد بر رتبه وب سایت شما تاثیر منفی دارند؟

بسیاری از وبمسترها در شک و تردید هستند که آیا لینک های زیاد بر رتبه سایت شان تاثیر منفی دارد یا نه. برخی دیگر فکر می کنند کلا لینک به سایت های جدید می تواند بیانگر اسپم بودن باشد. چه میزان لینک برای یک وب سایت مناسب می باشد؟ آیا شما می بایست قدری صبر کنید پیش از آنکه لینک هایی را به سایت تان بسازید؟

چه مشکلی با لینک های زیاد بوجود می آید؟

هیچ رمز و رازی وجود ندارد که گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها متکی بر تعداد لینک ها و متن لینک ها می باشد. ولی گوگل اخیرا مقاله ای را به ثبت رسانده است که بیان می کند گوگل ممکن است از داده های گذشته برای تعیین ارزش لینک ها استفاده نماید.

گوگل جزییات را فاش می کند

مقاله بیان می کند که گوگل ممکن است تاریخ کشف لینک ها و متن لینک ها را در طول زمان ضبط نماید. گوگل همچنین ممکن است عمر لینک ها و سرعتی که یک سایت جدید شروع به گرفتن لینک می کند را ضبط نماید.

گوگل همچنین بنظر می رسد نرخی که لینک های جدید به سایتی ساخته یا ناپدید می شوند را مرتبا کنترل می کند. آنها همچنین بنظر می رسد نرخ رشد لینک ها و بعلاوه نرخ رشد لینک های صفحات مشابه را مرتبا تحت نظارت قرار می دهند.

تاثیر این موضوع روی وب سایت شما

گوگل توقع ندارد وب سایت های جدید لینک های زیادی داشته باشند. چنانچه وب سایت جدیدی لینک های زیادی دریافت کند، و این لینک ها از سایت هایی معتبر باشند، گوگل مشکلی با این موضوع نخواهد داشت.

مقاله ثبت شده گوگل بیان می کند که بهتر است رشد لینک ها ثابت و در عین حال پایین باشد. شما می بایست متن لینک هایتان را تا جای ممکن کمی تغییر دهید تا طبیعی بنظر برسند. رشد انفجاری لینک ها از دید گوگل ممکن است بشدت بیانگر اسپم کنندگی باشد.

چطور لینک به وب سایتم بسازم بدون آنکه جریمه شوم؟

وقتی می خواهید لینک هایی به وب سایت تان بسازید، نباید دنبال راه حل های کوبنده بروید. چنانچه در انجمنهای تبادل لینک سریع شرکت کنید یا برای وب سایت تان لینک خریداری کنید بطوریکه لینک های زیادی را یک شبه بدست آورید، احتمال آن وجود دارد که گوگل به این کار به دیده اسپم نگاه کند.

در هنگام تبادل لینک با سایت های دیگر، اینکار را آرام و پیوسته انجام دهید.

هر هفته قدری وقت بگذارید تا لینک هایی را به وب سایت تان بسازید و متن لینک ها را قدری تغییر دهید. اطمینان حاصل کنید لینک هایی که به وب سایت تان می سازید شامل کلمات کلیدی مناسبی می باشد و این متن ها را همواره قدری تغییر دهید.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • برای اطمینان از اینکه کارآمد ترین پروسه در طراحی یا تولید نرم افزار واسط گرافیکی بکار رفته است، روش خاصی برای این منظور استفاده خواهیم کرد. به این ترتیب که بجای آنکه نرم افزار واسط گرافیکی مورد نیازتان را در آخر به شما تحویل دهیم، آنرا آرام آرام طراحی می کنیم و هر مرحله، نسخه بروز شده ای به شما ارائه می دهیم. با هر نسخه، بخشی خاص از نیازهای شما، به نرم افزار اضافه شده است. ضمن آنکه بسیاری از ایرادات یا اشکالات نرم افزاری، بر اساس باز خوردهایی که شما تهیه می کنید، بر طرف خواهند شد. بااین روش، سرانجام به محصول نهایی خواهیم رسید که کلیه نیازهایتان را برآورده خواهد کرد.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140