English | فارسی
menu

چگونه سن وب سایت بر رتبه موتورهای جستجوگر تاثیر میگذارند

سن دامنه، بر کیفیت لینک ها موثر می باشد

کسب رتبه های بالا در تمامی موتورهای جستجوگر تحت تاثیر تعداد صفحات و همچنین کیفیت صفحاتی می باشد که به آن صفحه ای لینک می دهند.

لینک هایی از صفحاتی معتبر و مشهور از یک سایت به سایت شما تاثیر بزرگتری در رتبه موتورهای جستجوگر نسبت به سایت ها و صفحاتی با اعتبارتر کم دارد.

مقاله ثبت شده جدید مایکروسافت با نام "رتبه بندی دامنه ها بر اساس سن دامنه" بیان می کند که فاکتور دیگری وجود دارد که به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا کیفیت یک صفحه از یک وب سایت مشخص شود.

چگونه سن سایت می تواند برای تشخیص کیفیت بالای لینک ها مورد استفاده قرار گیرد

در زیر خلاصه ای از این مقاله ثبت شده آورده شده است:

"رتبه بندی دامنه ها برای موتورهای جستجوگر در این قسمت تشریح خواهد شد. برای تعیین رتبه یک دامنه، دامنه های همراهی کننده با آن دامنه مشخص می شوند. ضمن آنکه پختگی هر دامنه همراهی کننده نیز مشخص می شود. رتبه دامنه سپس بر اساس (حداقل در یک قسمت) پختگی دامنه های همراهی کننده مشخص می شود. رتبه دامنه ها سپس ممکن است برای مرتب سازی نتایج جستجوها مورد استفاده قرار گیرند."

مقاله اشاره دارد که دامنه های جدید به احتمال زیاد اسپم یا بخشی از سیستم لینکی می باشند که هدف آنها بازی با الگوریتم های موتورهای جستجوگر می باشد.

صفحاتی از سایت که لینک هایی از دامنه های قدیمی دارند ممکن است در رتبه بندی بالاتر از دامنه های دیگر در نتایج حاصل از موتورهای جستجوگر قرار گیرند.

موتورهای جستجوگر فکر می کنند دامنه های جدید احتمالا اسپم می باشند

ثبت نام دامنه کاری ارزان می باشد و برخی از شرکتهای ثبت دامنه حتی خدمات ثبت رایگان یا دوره ای آزمایشی را ارائه می دهند.

اسپمرها می توانند بسادگی از این فرصت استفاده کرده و شبکه ای از وب سایت ها را تشکیل دهند که به یکدیگر لینک خورده اند (که به آنها اصطلاحا مزرعه لینک گفته می شود).

مقاله ثبت شده جدید بیان می کند که چطور موتورهای جستجوگر می توانند از سن وب سایت ها برای تعیین ارزش لینک ها استفاده نمایند. برای مثال، لینک هایی از وب سایت هایی که چندین سال عمر دارند می توانند تاثیر بیشتری در رتبه دهی به سایت ها در موتورهای جستجوگر داشته باشند درحالیکه لینک هایی از سایت هایی نو ممکن است اصلا هیچگونه تاثیری نداشته باشند.

سن وب سایت هایی که به یک صفحه ای لینک می دهند تنها فاکتوری نمی باشد که موقعیت وب سایت شما را در موتورهای جستجوگر مشخص می کند.

در حقیقت چند صد فاکتور وجود دارند که تصمیم میگیرند آیا وب سایت شما موقعیت بالایی در گوگل خواهد داشت یا خیر. داشتن یا نداشتن همه این فاکتورها فرق بین یک وب سایتی موفق و وب سایتی که کسی به آن سر نمی زند را مشخص می کند.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • آیا برایتان دشوار است تا متون خود را با آنچه نیاز دارید دائما طراحی ، تطبیق و بروز رسانی کنید؟ آیا از طراحی و بروز رسانی بیشمار صفحه بر روی وب سایت خود خسته شده اید؟ چنانچه جواب شما مثبت است، شما می بایست از سرویسهای CMS یا مدیریت محتوای وب سایت بهره مند شوید.
    1396/1/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140