English | فارسی
menu

تحریم موقتی گوگل، فیلترهای اعتماد به رتبه و وب سایت شما

گوگل دامنه های قدیمی را دوست دارد

تحریم موقتی گوگل و اعتماد به رتبه گوگل اغلب در تالارهای گفتگوی وبمسترها مورد بحث قرار می گیرد. چطور این فاکتورها رتبه وب سایت شما را در گوگل تحت تاثیر قرار می دهند و شما چه کاری می توانید انجام دهید تا از تحریم خارج شوید یا رتبه معتبر بالاتری را کسب کنید؟

تحریم گوگل و اعتماد به رتبه چه می باشند؟

تحریم و اعتماد به رتبه گوگل بخشهایی از فیلترهای رتبه دهی در گوگل می باشند. یکی از مهمترین فاکتورها در فاکتورهای رتبه دهی در گوگل، زمان می باشد.

سن وب سایت شما، بعلاوه سن وب سایت هایی که به شما لینک می دهند رتبه شما را تحت تاثیر قرار می دهند. ضمن اینکه گوگل بررسی می کند از چه زمانی وب سایت های دیگر به سایت شما لینک داده اند و چطور لینک های شما در طول زمان در حال رشد می باشد و غیره...

چنانچه دامنه جدیدی دارید، بسیار مشکل خواهد بود تا به رتبه های بالا در گوگل دست یابید. گوگل هنوز وب سایت شما را نمی شناسد و نمیداند آیا می تواند به سایت شما اعتماد کند یا نه.

به این دلیل، سایت های جدید نسبت به سایت های قدیمی تر معمولا با فیلترهای بیشتری دست و پنجه نرم می کنند. بسیار اتفاق افتاده است که یک سایت جدید رتبه بسیار عالی می گیرد و سپس به مدت چندین ماه ناپدید می شود. این پدیده تحریم موقتی گوگل یا پدیده سند باکس (sandbox) نام دارد. می توانید اطلاعات بیشتری را در این خصوص در مقالات قبلی ما مطالعه فرمایید:

تحریم موقتی گوگل و اعتبار به رتبه دو روی یک سکه می باشند

تحریم موقتی و اعتبار به رتبه فقط اسامی هستند که به مجموعه ای از فیلترها اطلاق می شوند. تحریم موقتی اساسا به این معنی است که وب سایت های جدید پس از آنکه رتبه خوبی گرفتند از نتایج جستجو برای مدتی ناپدید می شوند. این به آن معناست که فیلتر زمانی به آن وی سایت ها اعمال می شود.

"اعتبار به رتبه" بالا به این معناست که گوگل یاد گرفته است تا به وب سایت اعتماد کند. چنین سایت هایی احتمالا چندین سال از عمر آنها می گذرد و سایت های معتبر به آن لینک داده اند و سایت دارای تاریخچه لینکی خوبی می باشد و در گذشته از روشهای اسپم کننده استفاده نکرده است.

وب سایتی که در تحریم قرار دارد احتمالا اعتبار به رتبه خوبی ندارد. برعکس، وب سایت هایی که اعتبار به رتبه خوبی دارند در تحریم بسر نمی برند.

تحریم موقتی و اعتبار به رتبه برای وب سایت شما به چه معنی می باشند؟

هرچه وب سایت تان قدیمی تر باشد بهتر است. بنظر می رسد فیلترهای گوگل نسبت به دامنه های نو سختگیرتر هستند. بنابراین بسیار مشکل است تا با دامنه جدیدی به رتبه بالایی در گوگل رسید.

برای اینکه به گوگل نشان دهید که سایت تان قابل اعتماد است، لینک های ورودی خوبی به سایت تان بدهید و روی لینک های ورودی به وب سایت تان کار کنید. هرچه عمر این لینک ها قدیمی تر شود احتمال آنکه به رتبه های بالایی دست پیدا کنید نیز بالاتر خواهد رفت.

چنانچه وب سایت های معتبر دیگر به سایت شما لینک دهند، به گوگل نشان خواهید داد که وب سایت تان می تواند قابل اعتماد باشد.

چنانچه دامنه کهنه ای با لینکهای ورودی خوبی دارید، می توانید با بهینه سازی متن هایتان به رتبه بالایی برسید. چنانچه دامنه جوانی دارید، باید اول از همه به گوگل ثابت کنید که وب سایت تان می تواند قابل اعتماد باشد. اینکار را می توانید با گرفتن لینک هایی مناسب از سایت های معتبر انجام دهید.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • کاتالوگ و بروشور، شناسنامه محصولات یا خدمات شما از دید مشتری می باشند
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140