English | فارسی
menu

فیلترهای هم-موضوعی در گوگل، بهینه سازی بیش از حد، و تعداد زیادی صفحه در آن واحد

الگوریتم های زیرکانه گوگل

گوگل در تلاش است تا نتایج حاصل از جستجوهایش را تا جای ممکن تمیز کند. بدین منظور، آنها انواع مختلفی از فیلترهای اسپم را در الگوریتم های رتبه بندی خود در اختیار دارند که تلاش می کند وب سایت هایی با کیفیت پایین را فیلتر نمایند.

چنانچه سایت شما توسط یکی از این فیلترها گرفته شود، بسیار سخت خواهد بود تا به رتبه بالایی در گوگل دست یابید. این سری مقاله ، به بحث پیرامون 15 فیلتر مرسوم اسپم گوگل می پردازد و به شما خواهید گفت با آنها چگونه رفتار نمایید.

هم-موضوعی، تعداد زیادی صفحه در آن واحد، و بهینه سازی بیش از حد

فیلتر هم-موضوعی گوگل صفحات وب سایت هایی که با سایت شما لینک می دهند را بررسی می کنند. این در همل فیلتری نمی باشد بلکه الگوریتمی می باشد که تلاش می کند تا سایت شما را در زمینه ای خاص طبقه بندی کند.

چنانچه لینک به وب سایت شما در صفحه ای باشد که به سایت های تجهیزات باغبانی لینک می دهد، در اینصورت گوگل فکر می کند که سایت شما باید مربوط به تجهیزات باغبانی باشد. این به آن معناست که وب سایت تان ممکن است در زمینه نادرستی طبقه بندی شود چنانچه صفحات دیگر در سایت لینک دهنده با وب سایت شما مرتبط نباشند.

فیلتر "تعداد زیادی صفحه در آن واحد" تلاش می کند تا وب سایت هایی را پیدا کند تا الگوی پیشروی صحیحی ندارند. چنانچه وب سایتی در مدت کوتاهی تعداد زیادی صفحه داشته باشد، این فیلتر به آن اعمال خواهد شد. این اتفاق معمولا وقتی می افتد که وب سایتی توسط نرم افزارهایی شروع به کپی برداری از سایت های دیگر و محتویات آنها می نماید و صفحاتی با چگالی کلمات کلیدی بالایی تولید می کند.

فیلتر بهینه سازی بیش از حد، به وب سایت هایی اعمال می شود که تلاش می کنند گوگل را با اضافه کردن کلمات کلیدی خاصی فریب دهند. چنانچه چگالی کلمات کلیدی خیلی زیاد باشد، گوگل صفحه یا سایت مورد نظر را برای آن کلمه کلیدی جریمه خواهد کرد.

چگونه با مشکلات این فیلترهای گوگل کنار بیایم

برای پرهیز از هرگونه مشکلی با فیلتر هم-موضوعی، اطمینان حاصل کنید که لینک هایی که به وب سایت تان می آیند در صفحات مرتبطی قرار دارند و به صفحات نامربوط دیگری لینک نمی دهند. ضمن آنکه اطلاعات مربوط به تاثیر هم-موضوعی بر روی رتبه موتورهای جستجوگر می تواند در مقاله الگوهای لینک (هم-موضوعی) و رتبه شما در موتورهای جستجوگر یافت شود.

چنانچه شما بطور جدی صفحات وب سایت تان را می سازید، و از مطالب دیگران و نرم افزارهای ساخت خودکار صغحه استفاده نمی کنید، فیلتر "تعداد زیادی صفحه در آن واحد" نباید شما را اصلا نگران نماید زیرا احتمال اینکه وب سایت شما چنین فیلتری را تحریک کند بسیار کم خواهد بود.

صفحات وب سایت تان را با اضافه کردن نا معقول کلمات کلیدی بیش از حد بهینه نکنید. مهم این است که کلمات کلیدی که می خواهید رتبه بالایی برای آنها در گوگل داشته باشید با چکالی مناسبی باشد و در جاهای مناسبی قرار داشته باشند. برای اینکار می توانید از ابزارهای مناسبی برای بهینه سازی متون استفاده نمایید.

مقاله بعدی متون تکراری، استفاده نادرست از robots.txt و بولینگ گوگل آخرین بخش از سری مقالات ما در خصوص فیلترهای اسپم گوگل می باشد.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • با توجه به تجربه 12 ساله ما در خصوص برنامه نویسی و طراحی نرم افزار های تحت ویندوز، در اکثر حوزه های برنامه نویسی تحت ویندوز نظیر .Net و Windows API مهارت لازم را دارا می باشیم.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140