English | فارسی
menu

فیلتر (30-) گوگل، فیلتر بمب گوگل و دیگر فیلترهای گوگل

با فیلترهای گوگل آشنا شوید

گوگل در تلاش است تا نتایج حاصل از جستجوهایش را تا جای ممکن تمیز کند. بدین منظور، آنها انواع مختلفی از فیلترهای اسپم را در الگوریتم های رتبه بندی خود در اختیار دارند که تلاش می کند وب سایت هایی با کیفیت پایین را فیلتر نمایند.

چنانچه سایت شما توسط یکی از این فیلترها گرفته شود، بسیار سخت خواهد بود تا به رتبه بالایی در گوگل دست یابید. در مقاله بعدی، به بحث پیرامون 15 فیلتر مرسوم اسپم گوگل می اندازیم و به شما خواهیم گفت با آنها چگونه رفتار نمایید.

فیلتر بمب گوگل، فیلتر(30-) گوگل و فیلتر بارگذاری صفحه

گوگل ظاهرا فیلتر (30-) را به وب سایت هایی که از روشهای اسپم استفاده می کنند اعمال می کند. چنانچه گوگل بفهمد که وب سایت شما از متون مخفی، redirect بر اساس جاوا اسکریپت و صفحات doorway یا روشهای اسپم دیگر استفاده می کند، رتبه شما را 30 خانه پایین تر خواهد آورد.

فیلتر بمب گوگل ظاهرا به وب سایت هایی اعمال می شود که تعداد زیادی لینک مشابه در مدت کوتاهی دریافت می کنند. چنانچه وب سایتی تعداد زیادی لینک با متن لینک یکسانی دریافت کند، گوگل آن صفحه را پایین تر خواهد آورد زیرا چنین رفتار لینک دهی طبیعی نمی باشد و بیانگر دخالت عمدی می باشد.

فیلتر بارگذاری صفحه دقیقا یک فیلتر نمی باشد. ولی به هرحال می تواند رتبه گوگل را تحت تاثیر قرار دهد. چنانچه وب سایتی زمان زیادی برای بارگذاری بگیرد، روبوتهای موتورهای جستجوگر صفحه را رها کرده و به وب سایت بعدی در لیست می روند. این به آن معناست که سایت شما هرگز ایندکس نخواهد شد و در نتایج جستجو نیز نشان داده نخواهد شد.

چگونه با این فیلترهای گوگل رفتار نماییم

چنانچه فیلتر (-30) به وب سایت شما اعمال شود، باید عنصر اسپم کننده را از وب سایت تان حذف نمایید. پس از حذف عنصر اسپم کننده از وب سایت تان، درخواست بازبینی مجددی برای گوگل بفرستید.

بسیار مهم است که همه عناصر اسپم کننده پیش از آنکه با گوگل تماس بگیرید از وب سایت تان حذف شده باشند. در غیر اینصورت درخواست مجدد کار نخواهد کرد. از روشهای "کلاه سفید" در بهینه سازی صفحات وب سایت تان استفاده کنید.

چنانچه فیلتر بمب گوگل به وب سایت تان اعمال شده باشد، شما نیز باید درخواست بررسی مجدد دهید. اگرچه بهتر است که از اعمال این فیلتر به وب سایت تان پرهیز کنید. سعی کنید از لینک هایی با کیفیت بالا استفاده کنید و متن لینک ها را تا جای ممکن عوض کنید. چنین لینک هایی به موتورهای جستجوگر خواهند گفت وب سایت تان مرتبط با موضوع خاصی می باشد.

چنانچه صفحات کند وب سایت شما را از ایندکس شدن باز ندارند، اطمینان حاصل کنید که هاست خوب و مطمئنی دارید. چنانچه هاست وب سایت شما تضمین کند که 99% از زمانها سایت فعال است، این به معنای آن است که وب سایت شما تقریبا 4 روز در سال قطع می باشد. چنانچه مدت زمانی که سایت شما قطع است زیاد شود، موتورهای جستجوگر ممکن است سایت شما را از ایندکس خارج سازند.

مقاله بعدی در خصوص فیلترهای هم-موضوعی گوگل، بهینه سازی بیش از حد، و تعداد زیادی صفحه در آن واحد می باشد که می تواند منجر به مشکلاتی برای رتبه وب سایت شما شود.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • وب سایتی که از ادغام خلاقیت و کارایی ساخته شده باشد، می تواند چهره اینترنتی شما را به شدت تقویت کند. وب سایت هایی که به خوبی طراحی شده اند، می توانند فرایند دسترسی اطلاعات، آشنایی با وب سایت ، و مبادلات اینترنتی را ساده تر نمایند. این امر به نوبه خود منجر به بازگشت سریع تر هزینه مصرف شده برای طراحی و توسعه وب سایت خواهد شد.
    1395/12/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140