English | فارسی
menu

معرفی 15 فیلتر اسپم گوگل و چگونگی پرهیز از آنها

چگونگی برخورد با فیلترهای گوگل – قسمت اول

گوگل در تلاش است تا نتایج جستجوهای خود را تا جای ممکن تمیز نگه دارد. بدین منظور، آنها از فیلترهایی در الگوریتمهای رتبه بندی خود استفاده می کنند که تلاش می کند سایت هایی با کیفیت پایین را فیلتر نماید.

چنانچه وب سایت شما توسط یکی از این فیلترها گرفته شود، بسیار مشکل خواهد بود تا به رتبه های بالایی در گوگل برسید. در مقاله بعدی به بحث پیرامون 15 فیلتر اسپم مرسوم گوگل می پردازیم و به شما خواهیم گفت چطور با آنها رفتار کنید.

فیلترهای تحریم موقتی، اعتماد به رتبه، و سن دامنه

اینها سه تا از فیلترهای گوگل می باشند که از سن وب سایت استفاده می کنند. بسیاری از وب سایت ها خیلی پیر نخواهند شد. به این دلیل، گوگل فیلتری را پیاده سازی کرده است تا از رسیدن وب سایت های نو به رتبه های بالا برای کلمات کلیدی پر رقابت جلوگیری کند. نام این فیلتر تحریم موقتی گوگل یا سند باکس (sandbox) نام دارد.

فیلتر اعتبار به رتبه گوگل خیلی نزدیک به همان چیزی است که نام این فیلتر بیان می کند. وب سایت هایی با "اعتبار به رتبه بالا" نزد گوگل رتبه های بالاتری می گیرند. اعتبار به رتبه یک وب سایت توسط سن وب سایت، کیفیت لینک های دریافتی و مطالب سایت تعیین می شود.

فیلتر سن دامنه فیلتر دیگری می باشد که سن وب سایت شما را در نظر می گیرد. وب سایت هایی با دامنه های قدیمی، احتمال آنکه به رتبه های بالایی برای کلمات کلیدی پر رقابت در گوگل برسند بالاتر خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در خصوص فیلترهای تحریم موقتی، اعتبار به رتبه گوگل و سن دامنه می توانند در مقالات زیر یافت شوند:

چگونه با این فیلترها برخورد کنیم

برخورد با این فیلترها کار راحتی نمی باشد. از آنجاییکه آنها کلا سن وب سایت تان را نشانه رفته اند، باید قدری صبر کنید تا گوگل شما را از تحریم خارج نماید.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید کار کردن بر روی مطالب سایت تان می باشد تا به گوگل نشان دهید وب سایت تان منبع با ارزشی برای حیطه کاری وب سایت تان می باشد. اطمینان حاصل کنید که صفحات سایت تان مناسب با موضوعات جستجو شونده می باشند.

در ضمن، لینک های ورودی خوبی بگیرید تا اعتبار به رتبه سایت تان را بالاتر برید. هرچه لینک های ورودی به وب سایت شما بالاتر باشد، اعتبار به رتبه بالاتری خواهید داشت و وب سایت تان به رتبه های بالاتری در گوگل خواهد رسید.

در مقاله بعدی، نگاهی به سه فیلتر لینکی گوگل می اندازیم که گوگل از آنها برای حذف وب سایت ها از نتایج جستجو استفاده می کند.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • آیا برایتان دشوار است تا متون خود را با آنچه نیاز دارید دائما طراحی ، تطبیق و بروز رسانی کنید؟ آیا از طراحی و بروز رسانی بیشمار صفحه بر روی وب سایت خود خسته شده اید؟ چنانچه جواب شما مثبت است، شما می بایست از سرویسهای CMS یا مدیریت محتوای وب سایت بهره مند شوید.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140