English | فارسی
menu

تگ های عنوان برای موتورهای جستجوگر

آیا صفحات شما بدلیل داشتن عناوینی یکسان، در موتورهای جستجوگر ظاهر نمی شوند؟

بیشتر از این نمی توانم بر روی اهمییت تگهای عنوان در رتبه صفحات وب سایت تان تکیه کنم. چندین المان کوچک در صفحه نظیر تگ عنوان بر رتبه شما تاثیر گذار می باشند. در اینجا می خواهم چندین نکته را در خصوص عنوان متذکر شوم که در ماههای قبل صحبتی از آنها کرده نشده است.

نکته اول: از تکرار بپرهیزید

برخی مواقع گام های کوچک می توانند تفاوت های ملموسی در رتبه سایت شما داشته باشند. برای مثال، یکی از اشتباه های مرسوم، عجله در ساخت و طراحی وب سایت می باشد. شما سخت کوشش کرده اید تا طرح اولیه صفحه اصلی سایت تان را طراحی کنید. با هیجانی که در شما ایجاد شده است شروع به کپی کردن الگوی اولیه به تمام صفحاتی می کنید که وب سایت تان نیاز دارد. صفحات اطلاعات محصول، صفحه تماس با ما، صفحه سفارش محصول و غیره.

ولی آیا به یاد دارید که باید به عقب بازگردید و هر صفحه جدید را برای تغییر عنوان صفحه دوباره چک نمایید؟ به همین سادگی شما بر نوشتن مطالب هر صفحه تمرکز می کنید ولی یادتان می رود که عنوان هر صفحه می بایست عوض شود.

بعلاوه آیا حواستان هست که باید تگ کلمات کلیدی و توصیف صفحه نیز تغییر کند؟ اگرچه عناوین و متا تگ های تکراری بین چند صفحه در سایت به معنای اسپمر بودن شما نیست ولی رتبه سایت شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به احتمال زیاد کلمات کلیدی زیادی وجود دارند که مردم ممکن است توسط آنها موفق به پیدا کردت سایت شما شوند. باید تا جایی که می توانید از تعداد زیادی از آنها استفاده نمایید. اطمینان حاصل کنید که تمام صفحات وب سایت عنوان و متا تگ های منحصر بفردی دارند که برای همان صفحه بهینه سازی شده اند.

نکته 2: عنوان خود را منطقه ای کنید

چنانچه حرفه شما اساسا حرفه ای محلی و منطقه ای می باشد، سعی کنید تا استان، شهر، یا منطقه خود را در عنوان بیاورید. حتی اگر خدمات شما جهانی می باشد، نظیر خدمات طراحی وب سایت ،عاقلانه است عنوان یک یا چند صفحه خود را محلی نمایید. نام شهر، استان یا منطقه و کشور را در عنوان بیاورید.

بسیاری از مردم ترجیح می دهند تا با اشخاص و شرکتهایی در محل سکونت خود کار نمایند. بنابراین، آنها دنبال چیزهایی نظیر "طراحی سایت در تهران" می گردند تا چیزی شبیه "طراحی وب سایت". چنانچه حتی آدرس خود را در صفحه تماس با ما آورده اید، موتورهای جستجوگر به احتمال زیاد آن را با کلمات کلیدی دیگر صفحات سایت شما تطبیق نخواهند داد.

به رغم تمایل موتورهای جستجوگر به مشاهده قالب وب سایت ها، رتبه بندی ها هنوز براساس محتوا و لینک های ورودی به هر صفحه محاسبه خواهند شد.


ویرایش جدید همچنین مقالات زیر را بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • نویا سیستم تکنولوژی، با در اختیار داشتن تیمی از افراد ماهر در Linux Apache، MySQL، PHP و AJAX، شاید یکی از انتخاب های شما برای برنامه نویسی به زبان PHP باشد. تجربه ای که از به پایان رسانیدن دهها پروژه طراحی وب سایت در ما ایجاد شده است، ما را قادر می سازد تا خدمات برنامه نویسی به زبان PHP را به صنایع و مراکز مختلفی نظیر مدارس، دانشگاه ها، گردشگری، فروشگاه ها، املاک، تجارت اینترنتی، پزشکی، دیکشنری ها، دارالترجمه ها، تالارهای گفتگو، چت روم ها و بسیاری موارد دیگر، تعمیم و گسترش دهیم.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140