English | فارسی
menu

طراحی وب سایت با تکنولوژی جدید CSS3

CSS3
CSS3 نسل سوم cascading style sheets ، که با ورود این ویرایش از CSS ، موج تازه ای در طراحی سایت ها و طراحی وب سایت ها ، میتواند انقلابی عظیم را با کمک نسل دوم وب سایت ها ایجاد نمایند.

به نظر می آید اولین نکته ای که در طراحی یک سایت و وب سایت وجود دارد ، این باشد که طراح وب ، بتواند براحتی کد های خشک و خشن HTML را به یک design زیبا و طراحی فوق العاده تبدیل نماید و با ظهور CSS، این امکان برای طراحان وب سایت ها ، در طراحی سایت ها، بوجود آمد که کدهای HTML را با کمک آنها طراحی نمایند و قالب سایت ها را هرچه زیبا تر سازند.

CSS3 امکان سایه دار کردن متن یک صفحه از وب سایت بگونه ای که طراحی سایت زیبا داشته باشیم، امکان هلالی کردن حاشیه ها و بسیاری امکانات دیگر که پیش از تنها با کمک نرم افزارهای برداری امکان پذیر بود، را فراهم می آورد و کار طراحان وب سایت را در طراحی سایت راحت تر و سریعتر میگرداند .

اما متاسفانه برخی مرورگرها هنوز از این امکانات پشتیبانی نمی نمایند. کدهای CSS برای موتورهای جستجو یا بهینه کردن برای موتورها که همان مبحث سئو میباشد نیز ارزشمند است.

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • وب سایتی که از ادغام خلاقیت و کارایی ساخته شده باشد، می تواند چهره اینترنتی شما را به شدت تقویت کند. وب سایت هایی که به خوبی طراحی شده اند، می توانند فرایند دسترسی اطلاعات، آشنایی با وب سایت ، و مبادلات اینترنتی را ساده تر نمایند. این امر به نوبه خود منجر به بازگشت سریع تر هزینه مصرف شده برای طراحی و توسعه وب سایت خواهد شد.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140