English | فارسی
menu

یک کاربر اینترنتی چگونه یک وب سایت را می یابد؟

به صورت مختصر می توان گفت که کاربر با زدن یک عبارت که به آدرس اینترنتی مشهور است، در نوار آدرس مرورگر خود، به مرورگر دستور می دهد تا به آدرس مورد نظر برود. شکل عمومی آدرس های اینترنتی به صورت زیر است:

www.example.com (پسوند .com می تواند .org , .net , .ir و یا هر پسوند مجاز دیگری باشد)

این عبارت یا آدرس، فضایی در وب است که به آن یک صفحه وب گفته می شود. هر صفحه در اینترنت مانند هر خانه در یک شهر، دارای یک آدرس است که از طریق همان آدرس توسط مرورگر وب، یافته می شود.

یک راه دیگر یافتن سایت اینترنتی توسط موتورهای جستجو است. می توانید با تایپ قسمتی یا کلمه ای از عنوان سایت و یا تایپ موضوع سایت، آنرا از میان جستجوهای موتور جستجوگر که گاهی به میلیون ها جستجو می رسد، بیابید. برای اینکه محدوده جستجو را کوچک تر کنید، می توانید عبارت یا کلمات مرتبط تر بیشتری در باکس جستجو وارد کنید تا موتور جستجو، تنها سایت های محدود به آن کلمات را برای شما بیابد.

پس از یافتن صفحات مرتبط با عنوان یا عبارت تایپ شده شما، شما می توانید از میان صفحات یافته شده، به دنبال صفحه یا سایت مورد نظر خود بگردید و با کلیک کردن روی آدرس اینترنتی آن، به صفحه مورد نظر انتقال یابید.


مقالات دیگر ما را نیز بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • نویا سیستم تکنولوژی، با در اختیار داشتن تیمی از افراد ماهر در Linux Apache، MySQL، PHP و AJAX، شاید یکی از انتخاب های شما برای برنامه نویسی به زبان PHP باشد. تجربه ای که از به پایان رسانیدن دهها پروژه طراحی وب سایت در ما ایجاد شده است، ما را قادر می سازد تا خدمات برنامه نویسی به زبان PHP را به صنایع و مراکز مختلفی نظیر مدارس، دانشگاه ها، گردشگری، فروشگاه ها، املاک، تجارت اینترنتی، پزشکی، دیکشنری ها، دارالترجمه ها، تالارهای گفتگو، چت روم ها و بسیاری موارد دیگر، تعمیم و گسترش دهیم.
    1395/12/6

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140