English | فارسی
menu

مزیت استفاده از favicon

استفاده از فایوآیکون در کنار نام دامنه شما در آدرس بار می تواند:
  • 1 - موجب زیبایی وب سایت شما برای کاربر گردد . کاربر با دیدن لوگو یا آرم شما که به صورت فایوآیکون در کنار آدرس وب سایت شما قرار داده شده، سایت شما را بیش از پیش خواهد شناخت و تا حدودی کمک به کسب شهرت و ماندگاری شما در ذهن بازدیدکنندگان خواهد کرد. می توانید برای مثال فایوآیکون وب سایت بلاگفا را به خاطر بیاورید که با هر بار وارد شدن به سایت بلاگفا در کنار دامنه سایت در آدرس بار، فایوآیکونش (که همان شکل لوگوی سایت است) نمایش داده می شود و بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان بلاگفا آنرا به خاطر می آورند.

  • 2 - چنانچه مایلید تعداد زیادی دامنه و وب سایت مورد دلخواه خود را که روزانه با آنها زیاد کار می کنید ، در قسمت favorite bar مرورگر خود و یا bookmark toolbar مرورگرتان قرار دهید ، اما این دامنه ها و اسامی آنها، زیاد هستند ، می توانید نام آنها را حذف نمایید و تنها به شکل آیکونی آن بسنده کنید که این خود نیز باز به شهرت و شناخته شدن وب سایتی که تنها با نمایش آیکنی لوگو یا آرمش ، در بوکمارک تولبار قرار داده می شود، کمک خواهد کرد ، زیرا سبب افزایش دیداری و به خاطر سپاری آرم یا لوگوی آن وب سایت برای کاربران می باشد.


مقالات دیگر ما را نیز بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • یک لوگو، بجای هزاران کلمه حرف خواهد زد. لوگو یا آرم تنها یک تصویر نمی باشد بلکه تجسم یک سازمان - از محیط کاری، پرسنل آن، و آرمان های آن شرکت یا سازمان می باشد. طراحی لوگو و طراحی آرم به عقیده اکثر متخصصین، یکی از مهمترین حوزه های طراحی و در نیتجه یکی از دشوارترین حوزه های طراحی می باشد.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140