English | فارسی
menu

رنگ ها در طراحی آرم

طراحی سیاه و سفید در ابتدا یک الویت است و باید طرح شما بدون رنگ طراحی شود. رنگ ها در آخر کار به لوگو اضافه می گردند زیرا نباید در هنگام چاپ بدون رنگ، اثر بخشی آن کم شود. لوگوی بدون رنگ، باید بقدر کافی حاوی پیام و مطلب و اثر بخشی باشد و حذف رنگ نباید از ارزش و مفهوم بصری آن بکاهد.

دقت کنید بیش از یک یا دو رنگ در طراحی لوگو استفاده نکنید. رنگ به کار رفته نیز باید متناسب با فعالیت سازمان باشد. زیرا رنگ ها گرایش های سازمانی را نشان می دهند و هر رنگ مفهوم خاصی خواهد داشت.

اگر سازمان یا موسسه ای که کارطراحی آرم آنرا انجام میدهید، دارای رنگ سازمانی خاصی است، بهتر است آنرا در طراحی لوگوی خود لحاظ نمایید. اما اگر سازمان یا کمپانی مربوطه دارای رنگ مشخصی برای خود نیست، می توانید لوگوی آن را در رنگ های مختلف طراحی نمایید، سپس به او نشان داده و اختیار انتخاب رنگ را به او بسپارید.

اما باید توجه داشته باشید که از رنگهای مشخصی که در چاپ استفاده میشود برای طراحی لوگو استفاده نمایید. بارها اتفاق افتاده است که شما طراحی لوگو را با رنگی دلخواه انجام میدهید و نمایش مانیتوری آنرا به مشتری نشان می دهید و مشتری میپسندد. اما در هنگام چاپ رنگ شما تغییر میکند.


مقالات دیگر ما را نیز بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • متخصصان بخش هوش مصنوعی این شرکت، تجربه و مهارت کافی در زمینه C, C++, C#, C#.Net, ASM, Pascal, Delphi، و دیگر زبانهای برنامه نویسی را دارا می باشند. با آشنایی بر مباحث مختلف هوش مصنوعی نظیر Definite Clause Grammars , Expert Systems، Constaint Logic Programming, Fuzzy Logic, و غیره، آماده پاسخگویی به نیاز های شما در خصوص هوش مصنوعی می باشیم.
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140