English | فارسی
menu

روشهای مرسوم بازاریابی اینترنتی

روش یک به یک: در روش یک به یک، بازاریاب اینترنتی، مشتریان در اینترنت را هدف قرار می دهد بطوریکه پیام بازاریاب، بصورت شخصی به کاربران می رسد.این روش، برای بازاریابی هایی که بر پایه موتورهای جستجوگر هستند شکل می گیرد به این ترتیب که بازاریاب، با کار کردن بر روی کلمات کلیدی، مشتریانی را که با آن کلمات کلیدی به سایت هدایت میشوند را مخاطب قرار میدهد. این روش، معمولا تحت CPC یا پرداخت در ازای کلیک انجام می شود.

علاقه به موردهای خاص: در این روش مخاطبان، کسانی هستند که علایق و تمایلات مخصوصی دارند. در اینحالت بازاریاب، به عمد، جامعه مخاطب خود را کوچکتر و آنها را طبقه بندی می کند نسبت به آنکه مخاطبان را به دید کلی نگاه کند. طبقه بندی می تواند بر مبنای سن مخاطبان، جنس، موقعیت جغرافیایی، و دیگر فاکتورها شکل گیرد.

جوامع کوچک: در این روش، مخاطبان اینترنتی، باز هم بر حسب محصولات و خدمات، به بخشهای کوچکتری تقسیم بندی می شوند. بازاریابهای جوامع کوچک از این نظر با بازاریابهای معمولی فرق دارند که آنها دانش بالاتری را نسبت به بازاریابهای معمولی در آن جامعه کوچک دارند. بعنوان مثال، یک بازاریاب معمولی می تواند سایتی داشته باشد که در مورد وسایل آشپزخانه باشد در حالیکه بازاریاب جوامع کوچک، بر روی توستر 4 تیکه ای کار می کند.

بازاریاب جوامع کوچک، به مشتریان چنین سایت هایی، اطلاعات بسیار با جزییات تری را میدهد. اینکار به سازندگان و تولید کنندگان این امکان را میدهد تا از او بعنوان فردی معتبر یاد کنند.

مخاطبان منطقه ای: در بازاریابی اینترنتی، موقعیت جغرافیایی بازاریاب، و موقعیت جغرافیایی مشتریان هدف، روشهایی برای تعیین موقعیت جغرافیایی بازدید کنندگان بشمار میروند. در اینحالت، متون متفاوتی به مشتریان بسته به نوع موقعیت جغرافیایی شان، آی پی آنها، شهر، کشور، منطقه، و ISP و شرکت، ارائه می شود.


مقالات دیگر ما را نیز بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • اطمینان داریم خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور ارائه شده توسط این شرکت، همه نیازهای شما را شامل می شود و در پایان چیزی فراتر از انتظارتان خواهد بود.
    1396/1/5

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140