English | فارسی
menu

وبلاگ ها به چه منظور استفاده می گردند؟

ظهور و گسترش وبلاگ ها، یکی از آثار اجتماعی شدن شبکه های اینترنتی و وب سایت ها بوده است و به همین دلیل به سرعت رشد و فزونی یافته. وبلاگها تحولی ساختار شکنانه در روابط آدم ها ایجاد نمود. این تحول تا آنجا بود که شما دوستی داشتی که از تمام اسرار او خبر داشتی، گاهی از شادی و گاهی از غم و گاهی از اتفاقات روزمره او مطلع می شدی، اما نمی دانستی که او کیست و در کجا ساکن است. نوعی جدید از ارتباطات به صورت لحظه ای و آن لاین که در نوع خود بی نظیر بود.

در کشور ما نیز از آنجا که اکثر تفریحات جوانان به نوعی به وبگردی منجر می شود، ابزار وبلاگ یکی از ابزاری بود که بی درنگ در میان جوانان گسترش یافت و امروزه بیشتر افراد، برای خود یک صفحه وب دارند که شامل اخبار یا خاطرات یا حوادث، نظرات و یا مسائل سیاسی و اجتماعی روز می باشد.

در برخی موارد وبلاگ، با هدف تبلیغات و ایجاد کسب و کار ایجاد می شود. این هدف، بیشتر، در سالهای گذشته که داشتن وب سایت برای هر شرکت یا کمپانی، چندان باب نبود، استفاده می گشت و کمتر شرکتی پیدا می شد که برای خرید و ثبت دامنه و طراحی وب سایت شرکت خود، هزینه ای را صرف کند و از طرفی ، مشتریان کمتری از طریق وب، به جستجوی کالا یا خدمات مورد نیاز خود می پرداختند. بهمین دلیل داشتن صفحه وب مجانی که بتوان کالا یا خدمات خود را در آن معرفی و شاید بفروش رسانید، یکی از هزاران دلیل رویکرد به صفحات وبلاگ ها بود.

اما امروزه کمتر شرکتی وجود دارد که ترجیح دهد به جای صرف هزینه برای طراحی و ساخت وب سایت، به ایجاد یک وبلاگ بسنده کند. زیرا رسمیت داشتن وبلاگ کمتر از سایت می باشد و بیشتر شرکت ها ترجیح می دهند، وب سایتی داشته باشند که با نام اختصاصی آنها ثبت شده باشد و برای آن ها با ویژگیهای منحصر بفرد خودشان طراحی گشته باشد. در کنار خرید و ثبت دامنه و طراحی سایت برای شرکت ها، می توان، بخش جداگانه ای نیز به نام وبلاگ ایجاد کرد که جنبه رسمی آن کمتر از صفحات اصلی سایت باشد و بیشتر به مطالب خارج از موضوع سایت پرداخته شود.


مقالات دیگر ما را نیز بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • طراحی وبلاگ و یا وب سایت شما، می تواند عاملی باشد که شما را از دریای بی کران وبلاگ ها و وب سایت های دیگر، متمایز نماید. شیفتگی در اولین نگاه و اطمینان از اینکه شما همه عناصر موثر در طراحی یک وبلاگ یا یک وب سایت برجسته را در نظر گفته اید، این اطمینان را به شما خواهد داد که خوانندگان از مطالب وبلاگ و وب سایت تان لذت خواهند برد.
    1396/1/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140