English | فارسی
menu

وبلاگ و ویژگیهای آن

وبلاگ (که از ترکیب کلمات وب و بلاگ تشکیل شده است) نوعی از سایت یا بخشی از سایت است. وبلاگ ها معمولا از پست های مجزا تشکیل می شوند که قابلیت نظر دهی در آنها وجود دارد و پست ها به ترتیب برعکس نمایش داده می شوند. وبلاگ نویسی می تواند بعنوان کلمه ای معنادار برای افزودن متن به یک وبلاگ، مورد استفاده قرار گیرد.

اکثر وبلاگ ها، قابلیت تعامل زیاد را با بازدید کنندگان دارا می باشند بطوریکه کاربران می توانند نظر خود را در مورد مطالب وبلاگ به اشتراک گذارند و عکسی از خود را نیز در کنار متن خود قرار دهند و این تعامل با کابران، همان مزیتی است که وبلاگ ها را از سایت های استاتیک متمایز می کند.

بسیاری از وبلاگ ها فقط برای موضوعات خاصی سیستم نظردهی دارند و قسمتهای دیگر وبلاگ تنها بمانند یک دفترچه خاطرات عمل خواهد کرد. یک وبلاگ عموما، مجموعه ای از مطالب، عکسها، لینکها به وبلاگهای دیگر، صفحات سایت، و دیگر فایلهای مرتبط مرتبط می باشد که در کنار هم گرد آمده اند. توانایی ارسال نظر به روش کاملا تعاملی، یکی از بخش های مهم هر وبلاگ می باشد. بسیاری از وبلاگها، اساسا چیزی بیشتر از متن نمی باشند اگرچه برخی از آنها نیز بر روی هنر (وبلاگه ای هنری)، عکاسی (وبلاگ های عکاسی)، فیلم (وبلاگهای فیلم) و موسیقی (وبلاگ های MP3)، و صوتی (پودکاست) تمرکز می نمایند. میکروبلاگینگ، نیز یکی دیگر از انواع وبلاگ نویسی است که پست های بسیار کمی را دارا می باشد.

طبق آمار جمع آوری شده، تا تاریخ 16 فوریه 2011 میلادی، نزدیک به بیش از 156 میلیون وبلاگ در سراسر جهان وجود دارد.


مقالات دیگر ما را نیز بخوانید:

کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با دادن لینک مجاز می باشد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • شاید بتوان گفت طراحی وب سایت تنها 40% کار است. وب سایت شما پس از طراحی نیازمند تبلیغات - بهینه سازی - لینک سازی - سئو برای موتورهای جستجوگر دارد. برای جذب میلیون ها بازدید کننده و بودن در صفحه اول گوگل، وب سایت تان نیازمند بهینه سازی - تبلیغات - لینک سازی - سئو میباشد.
    1395/12/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140