English | فارسی
menu

مدیریت محتوای وب سایت CMS - طراحی وب سایت

آیا برایتان دشوار است تا متون خود را با آنچه نیاز دارید دائما طراحی ، تطبیق و بروز رسانی کنید؟ آیا از طراحی و بروز رسانی بیشمار صفحه بر روی وب سایت خود خسته شده اید؟ چنانچه جواب شما مثبت است، شما می بایست از سرویسهای CMS یا مدیریت محتوای وب سایت بهره مند شوید. با آگاهی از افزایش روز افزون استفاده از سیستم های طراحی و مدیریت محتوای وب سایت در کلیه حوزه های اینترنتی، نویا سیستم تکنولوژی، خدمات جامعی در این خصوص ارائه می دهد که شامل ابزارهای طراحی وب سایت ، مدیریت محتوای وب سایت به صورت کاملا بصری و کاربر پسند می باشد.

کنترل کامل را در دست بگیرید

ما متناسب با نیازهای مختلف شما، سرویس هایی برای طراحی و کنترل محتوای وب سایت ، ارائه خواهیم داد. با سیستم طراحی و مدیریت محتوای وب سایت ، شما رابطی کاربر پسند، دسترسی آسان، مدیریت ، و کنترل کاملی بر روی محتوای وب سایت خود خواهید داشت.

هوشمندی

با خدمات جامعی که در این خصوص ارائه می دهیم، قادر خواهید بود تا بیشتر از گذشته تجارت خود را مدیریت نمایید. با دسترسی آسان به محتوای وب سایت ، قادر خواهید بود تصمیمات سریعتر و بهتری اتخاذ کنید. سرویس های مدیریت محتوای ما، با ارائه راه حلهایی هوشمندانه و سریع به مشکلات پیچیده، شما را در لبه رقابت با رقبایتان قرار خواهد داد.

خدماتی که در جای دیگری نمی توان یافت

 • ویرایشگر طراحی بصری و کاربر پسند
 • پنل مدیریت
 • پنل مشتریان و کاربران
 • ویرایش، اضافه و حذف صفحات
 • ویرایش، اضافه و حذف آلبوم
 • ویرایش و اضافه کردن مقالات
موارد زیر حوزه هایی می باشند که سیستم مدیریت محتوای که ما ارائه خواهیم داد بیشترین کاربرد را دارد :
 • مدیریت چندین وب سایت بصورت همزمان
 • تطبیق دادن خود با نیاز مشتریان
 • ساده کردن فرایند تجارت

چرا نویا سیستم تکنولوژی؟

وقتی صحبت از طراحی و مدیریت محتوای وب سایت به میان است، نویا سیستم تکنولوژی یکی از انتخاب های شما خواهد بود. این مهارت، تخصص، و تجربه ما است که به ما کمک کرده است تا اطمینان و اعتماد مشتریان را جذب کنیم. در زیر مواردی آمده است که امکان دارد یکی از دلایل شما در انتخاب ما باشد:
 • ما تا جای ممکن از منابع قابل استفاده مجدد و رایگان استفاده نخواهیم کرد.
 • تلاش خواهیم کرد تا سیستم مدیریت محتوایی ارائه دهیم که به کاربران و مشتریان حداکثر انعطاف پذیری را ارائه دهد. این به معنای کاهش هزینه با توجه به کارایی ارائه شده می باشد.
 • تلاش ما بر آن است تا با مشتریان خود، ارتباطی بلند مدت را پایه گذاری کنیم. این همان دلیلی است که سخت تلاش می کنیم تا بهترین کار خود را به مشتریان خود ارائه دهیم.

چنانچه علاقه مند هستید و تمایل دارید اطلاعات بیشتری را در خصوص خدمات این شرکت بدانید،
با ما تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را ایمیل کنید.
کارشناسان این شرکت پاسخگوی شما خواهند بود.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

 • برای اطمینان از اینکه کارآمد ترین پروسه در طراحی یا تولید نرم افزار واسط گرافیکی بکار رفته است، روش خاصی برای این منظور استفاده خواهیم کرد. به این ترتیب که بجای آنکه نرم افزار واسط گرافیکی مورد نیازتان را در آخر به شما تحویل دهیم، آنرا آرام آرام طراحی می کنیم و هر مرحله، نسخه بروز شده ای به شما ارائه می دهیم. با هر نسخه، بخشی خاص از نیازهای شما، به نرم افزار اضافه شده است. ضمن آنکه بسیاری از ایرادات یا اشکالات نرم افزاری، بر اساس باز خوردهایی که شما تهیه می کنید، بر طرف خواهند شد. بااین روش، سرانجام به محصول نهایی خواهیم رسید که کلیه نیازهایتان را برآورده خواهد کرد.
  1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140