English | فارسی
menu

طراحی جلد کتاب

طراحی درست و صحیح و زیبا و کارآمد از یک جلد می تواند تا حدود زیادی سرنوشت ابتدایی خوانندگان و فروش آن را تضمین نماید.

به جمعیتی که پشت ویترین کتابفروشی ها برای خواندن و دیدن تیتر کتابهای منتشر شده و تازه به بازار آمده، جمع می شوند، یا به جمعیتی که برای خواندن تیتر جلد مجله ها در جلوی کیوسک روزنامه فروشی ها از سر و کول هم بالا می روند، دقت کرده اید؟ دیدن این تصاویر، اهمیت طراحی و چیدمان صحیح المانها و آیتم ها را در طراحی جلد مجله ها و کتابفروشی ها نشان می دهند.

طراحی درست و صحیح و زیبا و کارآمد از یک جلد می تواند تا حدود زیادی سرنوشت ابتدایی خوانندگان و فروش آن را تضمین نماید.

بخش عمده موفقیت تجاری فروش کتاب بر دوش طراح جلد و طراحی آن سنگینی می کند. اولین تعامل مخاطب با کتاب، اولین نگاه او و اولین تصویری که از آن در ذهن خواننده باقی خواهد ماند، جلد کتاب و تعامل بصری است که با آن خواهد داشت. تعامل اول سرنوشت ساز است و بیشتر مخاطبینی که در تعامل اول کتاب را بر می دارند، خواهان خرید و خواندن آن نیز می باشند. نویسنده و ناشر یک کتاب با نشر آن می خواهند کتابشان هم خواننده بیشتری داشته باشد و هم خوب بفروشد. با اطمینان می گوییم بار بیشتر این مسئولیت بر عهده اثر بخشی بصری طرح جلد آن کتاب می باشد.

گروه طراحان گرافیک نویا سیستم تکنولوژی با بهره جویی از تجارب و تخصص خود در زمینه طراحی جلد کتاب، آماده پذیرش سفارشات شما در خصوص طراحی جلد کتاب و مجله می باشد. طرح های ما پیام محوری بوده و توسط برگزاری جلسه معارفه طراح با نویسنده، گرفتن نظرات نویسنده و پی بردن به حال و هوا و فضای کتاب، سعی در طراحی جلدی می نماید که نظر نویسنده را تامین نماید و سبب انگیزه در مخاطب ، برای خواندن اثر گردد.

برای مشاهده نمونه کارهای ما در خصوص طراحی جلد کتاب، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

برای اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی جلد کتاب با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را ایمیل نمایید. همکاران ما پاسخگوی سئوالات شما و نیز روند طراحی جلد کتاب خواهند بود.

لینک های مرتبط با طراحی جلد کتاب


جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • نویا سیستم تکنولوژی، با ارائه روشهای منحصر بفرد در اصول طراحی سایت و المانهای مورد نیاز برای طراحی یک وب سایت، به شما کمک میکند تا وب سایت مورد نظرتان را منحصر بفرد و نمونه کنید
    1395/12/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140