menu

طراحی بروشور و کاتالوگ

کاتالوگ و بروشور، شناسنامه محصولات یا خدمات شما از دید مشتری میباشند

آیا به دنبال طرحی حرفه ای، با قیمتی مناسب برای طراحی کاتالوگ و بروشور محصولات یا خدمات خود میگردید؟ مسیر درستی را آمده اید. خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور نویا سیستم تکنولوژی شامل طراحی روی کاغذ و طراحی فایلهای گرافیکی چاپی و دیجیتالی می باشد. اطمینان داریم خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور ارائه شده توسط این شرکت، همه نیازهای شما را شامل میشود و در پایان چیزی فراتر از انتظارتان خواهد بود.

نویا سیستم تکنولوژی، با بهره گیری از تیمی مجرب در طراحی کاتالوگ و بروشور، خدماتی با قیمتی بسیار مناسب ارائه خواهد داد.
عناصر بازاریابی، ابزار مهمی در تعیین موفقیت شما میباشند. ما بخوبی به این موضوع آگاهی داریم که کیفیت عناصر بازاریابی، تبلیغاتی، تاثیر بسزایی در ذهن مشتریان و تجارت شما خواهد داشت. موفقیت شما در این خصوص به نوعی با موفقیت ما در رابطه است. ما حداکثر تلاش خود را برای موفقیت شما انجام خواهیم داد.

خدماتی که دراین رابطه ارائه میدهیم، شامل طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور ، طراحی طرح کاتالوگ ، تولید فایل کامپیوتری قابل چاپ، حمل و نقل آن بدست شما میباشد.

تخصص ما

ما نه تنها در طراحی و تولید بروشور و کاتالوگ تخصص داریم، بلکه در زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده از کاتالوگ ها، پیشنهادهایی را ارائه خواهیم داد. همه اینها، این اطمینان را در شما ایجاد خواهد کرد که از بروشور و کاتالوگ تولیدی خود، به مطلوب ترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

قیمت هایی مناسب

قیمت های ما در مقایسه با کیفیت خدماتی که ارائه میدهیم بطور چشمگیری پایین می باشد. شاید بتوان گفت پس از کیفیت، قیمت های ما، مهمترین مزیت رقابتی در بازار طراحی بروشور و کاتالوگ است.

پشتیبانی از چاپ

طراحی کاتالوگ و بروشور شما علاوه بر آنکه توسط ما طراحی خواهند شد، بسته به در خواست، چاپ یا تولید نیز خواهند شد. کاتالوگ ها در بسته بندی، بدست تان خواهند رسید و ما خدماتی را در زمینه حمل و نقل آنها، ارائه خواهیم داد.

ارائه خدمات تبلیغاتی

نویا سیستم تکنولوژی برای بسیاری از مشتریان خود، خدماتی برای تبلیغات نیز ارائه میدهد.

برای مشاهده نمونه کارهای ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
برای اطلاعات بیشتر دراین خصوص با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را ایمیل نمایید. همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود.

لینک های مرتبطچنانچه این مطلب را دوست دارید، کلیک کنید
bottomline