English | فارسی
menu

طراحی تبلیغات مجله، روزنامه بروشور، کاتالوگ ...

چنانچه صاحب حرفه ای کوچک یا متوسطی می باشید و به دنبال طراحی تبلیغاتی می گردید تا محصولات خود را تبیلغ کنید و پیامتان را به گوش مشتریان تان برسانید، نویا سیستم تکونولوژی می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. ما همه نوع خدماتی برای طراحی تبلیغاتی ارائه می دهیم. سرویس های ما تنها محدود به مجله و روزنامه نمی باشد.

نویا سیستم تکنولوژی، دارای دو بخش بازاریابی و تجارت، با متخصصانی با توانایی ها ،تجربه و تحصیلات بالا می باشد. بعنوان مشتری، در ابتدا متخصصین ما بدون هیچ دستمزدی در اختیار شما خواهند بود تا عناصر بازاریابی در تجارت شما مشخص شود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما و یا سوال در مورد تعرفه ها، با ما تماس حاصل نمایید یا در خواست خود را با ایمیل ارسال نمایید. همچنین ما می توانیم با طراحی متونی تبلیغاتی و ارسال آن در وب سایت های مختلف یا از طریق ایمیل ، موجب افزایش ترافیک سایت تان شویم. برای اطلاعات بیشتر به بخش تبلیغات اینترنتی رجوع نمایید.

تبلیغات، ضروری ترین نوع بازاریابی برای شرکت هایی می باشد که به دنبال جذب مشتری می باشند. اگرچه در وحله اول، به نظر خیلی سر راست می آید، ولی آنچه در طراحی تبلیغات یا طرح های تبلیغاتی مورد نیاز است، موضوع بسیار پیچیده ای می باشد که جهت آن می تواند بیانگر موفقیت یا شکست کامل باشد. بعنوان مثال، بسیاری از موارد، شرکتی که درخواست تبیلغات می دهد، مسیر درستی طی کرده است و قصد دادن پیام درستی دارد. ولی این طرح تبلیغاتی می باشد که محصولات و خدمات را بی ارزش جلوه میدهد. در زیر نکاتی آمده است که می بایست در هنگام طراحی تبلیغات، در نظر گرفته شوند:
  • طرح های تبلیغاتی ضعیف، می تواند شرکتی مشهور را در چشم مشتریان، به شرکتی کوچک، جوان، بی تجربه، بی اعتماد، و از نظر اقتصادی بی ثبات تبدیل کند. در مقابل، طرح های تبلیغاتی قوی، می توانند شرکتهایی کوچک را به شرکتهایی بزرگ، قابل اعتماد، با تجربه، با اقتصادی سالم تبدیل کند.
  • شرکت های تبلیغاتی تنها وقتی موثر می باشند که تبلیغات بطور پیوسته برای ماه های متوالی، معمولا بین 6 ماه تا یک سال مورد اجرا واقع شود. این بدان معناست که پیش از آغاز کار، می بایست مطمئن شوید که کشش مالی کافی برای ادامه را خواهید داشت. شما همچنین نیاز به طرح تبلیغاتی محکمی دارید. در غیر اینصورت، ممکن است هرگز سود سرمایه گذاری خود را دریافت نکنید. بسیاری از شرکتها، تقصیرات را بجای آنکه بر گردن طرح تبلیغاتی یا پیام تبلیغاتی بیاندازند، بر گردن بازار می اندازند. اولین نشانه ای که مشخص می کند طراحی ، پیام یا طرح تبلیغاتی شما اشتباه بوده است، آن است که ملاحظه می کنید رقبایتان همچنان به تبلیغات ادامه می دهند، در حالیکه شما دیگر توان مالی انجام چنین کاری را ندارید و از گردونه رقابت خارج شده اید.
  • از آنجاییکه آگاهی، از طریق تکرار تبلیغات و یا طرحهای تبلیغاتی حاصل می شود، تبلیغات چاپی یا اینترنتی ماهیانه شما می بایست دارای شکلی ثابت و پیامی منسجم باشد. بسیار مهم است که پیش از شروع، بر روی طراحی ، پیام و طرح خود مطالعه کنید و آنرا بخوبی مورد آزمایش قرار دهید بطوریکه مطمئن شوید از تبلیغات، سودی عایدتان خواهد شد و سرمایه شما بازگشت خواهد داشت. به ویژه آنکه پس از شروع تبلیغات به راحتی نمی توانید پیام یا طرح تبلیغاتی خود را تغییر دهید.
  • تصمیمات بازاریابی بر پایه حدس و گمان اتخاذ نمی شوند. این تصمیمات می توانند تنها از طریق حقایق بررسی شده گرفته شوند. طرح های تبلیغاتی نویا سیستم تکنولوژی، بر اساس رنگها، تصاویر، نژادها، جنسیت و نما هایی می باشند که بر پایه شخصیت مشتریان شما بنا نهاده شده اند و ما بر روی کلیه فاکتورهای آن بررسی های لازم را انجام می دهیم. در مجموع، این عوامل روی هم، صدای قدرتمندی در طرح تبلیغاتی شما بوجود می آورد تا پیام شما را به راحتی منتقل کند. در یک طرح تبلیغاتی حرفه ای، هیچ چیزی تصادفی نمی باشد.
قیمت های ما معمولا برای پروژه می باشد و بر حسب ساعات کاری انجام شده نمی باشد. این به نفع مشتری می باشد. مشتریان معمولا نمی توانند تخمین بزنند که چه میزان زمان برای انجام یک پروژه مورد نیاز است. در صورتیکه قیمت پروژه ای بر حسب ساعات کاری آن قرارداد شده باشد، این موضوع می تواند در پایان منجر به دلسردی مشتریان شود. ضمن آنکه، هیچ نگرانی در خصوص زمان پایان پروژه وجود ندارد تا مشتری با طولانی تر شدن آن متضرر شود.

برای مشاهده نمونه کارهای ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
برای اطلاعات بیشتر دراین خصوص با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را ایمیل نمایید. همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود.

لینک های مرتبط


جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • نویا سیستم تکنولوژی، با ارائه روشهای منحصر بفرد در اصول طراحی سایت و المانهای مورد نیاز برای طراحی یک وب سایت، به شما کمک میکند تا وب سایت مورد نظرتان را منحصر بفرد و نمونه کنید
    1396/1/7

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140