English | فارسی
menu

وب سایت های تجاری - تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک جدیدترین تکنولوژی برای ارائه محصولات یا خدمات شما به مشتریان از طریق وب سایت یا فروشگاه اینترنتی به سراسر دنیا می باشد. با ظهور فناوری هایی نظیر سامانه های پرداخت - شرکت های حمل و نقل کالا به مشتریان نظیر UPS و پیک های موتوری در ایران - انبار دارای ها - پشتیبانی آنلاین، ساخت وب سایت هایی با مضمون تجارت الکترونیک، به راحترین و اقتصادی ترین روش خرید کالا، فروش کالا یا ارائه خدمات از طریق وب سایت تبدیل شده است.

خدماتی که این شرکت در زمینه تجارت الکترونیک ارائه می دهد از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این شرکت، از تیم مجربی برای سرویس دهی، طراحی و ارائه خدمات تجارت الکترونیک بهره می گیرد که دارای مهارت کافی در بکارگیری ابزارها و فناوری های مدرن اینترنتی می باشند. کارشناسان ما در موارد زیر از مهارت کافی برخورد دار می باشند:
  • طراحی حراجی های اینترنتی
  • خرید اینترنتی از طریق کارت های اعتباری
  • طراحی پرتال های تجاری
  • طراحی فروشگاه های اینترنتی
  • سفارش خرید کالا

خدمات تجارت الکترونیک

     تجارت الکترونیکی خود را تقویت کنید

هدف اصلی تجارت الکترونیکی، طراحی وب سایت یا طراحی فروشگاه الکترونیکی یا فروشگاه اینترنتی می باشد که محصولات شما را به همراه اطلاعات کامل آنها به مشتریان نشان دهد و این امکان وجود داشته باشد که مشتریان بتوانند بصورت آنلاین کالاها را از وب سایت ویا فروشگاه خرید یا سفارش دهند.

نویا سیستم تکنولوژی، به کمک آخرین تکنولوژی های دیتابیس، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در دنیای اینترنتی، تجارت یا فروشگاهی الکترونیکی برای حرفه جدید و یا جاری خود بر پا نمایید.

چنانچه حرفه تان تازه شکل گرفته است، برایتان دیتابیسی از محصولات طراحی خواهیم داد تا مشتریانتان بتوانند از بین آنها روی وب سایت محصولات مورد نظر را جستجو، انتخاب و سفارش دهند. و در صورتیکه در حال حاضر، تنها به صورت آفلاین و یا غیر اینترنتی کار می کنید، نویا سیستم تکنولوژی می تواند کمک کند تا با طراحی فروشگاه اینترنتی یا وب سایتی از نوع تجارت الکترونیک، حرفه تان گسترش یابد.

کارشناسان تجارت الکترونیک نویا سیستم تکنولوژی، برای شما سیستم پرداخت و سفارش آنلاین طراحی و بر پا خواهند کرد، فرم های درخواست محصول خواهند ساخت، دیتابیس تان را طراحی خواهند کرد، پوسته مدیریت فروشگاه را طراحی و بر پا خواهند نمود، وب سایت فروشگاه تان را برنامه نویسی خواهند کرد تا با دیتابیس در تعامل باشد، وب سایت شمارا به سامانه های پرداخت مجهز می کنند و همچنین وب سایت فروشگاه شما را میزبانی خواهند کرد.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • یکی از بخش های مهم اعتبار بخشی به حرفه و کسب و کار شما، داشتن مجموعه ای زیبا از اوراق و کاغذهایی که دارای آرم و نشانی و نام کمپانی یا شرکت شما باشد و متناسب با فعالیتان طراحی گشته باشد
    1396/1/10

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140