English | فارسی
menu

شرکت فرا کنترل

شرکت مهندسی فرا کنترل نماینده رسمی ABB در ایران با 19 سال سابقه ، در زمینه اتوماسیون صنعتی و درایوهای AC , DC , Servo Drive و Soft start. . . فعالیت می نماید و نماینده فروش و خدمات پس از فروش درایوهای ( Danfoss دانمارک ) می باشد.

این شرکت توانایی اجرای پروژه های PLC با بیش از1000 (I/O) و HMI .......و اجرای پروژه به صورت شبکه با پروتکل های صنعتی از قبیل DeviceNet ,CANopen , INTERBUS , Ethernet ,CAN , SERCOS ,SLM ) ( PROFIBUS DP, MODBUS , را دارد و ارائه کننده سیستم های تله متری و مانیتورینگ می باشد.

خدمات ما به این شرکت

خدماتی که ما به این شرکت ارائه داده ایم، شامل طراحی و پیاده سازی نرم افزاری جهت کنترل و مونیتورینک سنسورهای دما و رطوبت و رسم گرافی تحلیلی از آنها است. فرا کنترل طی با همکاری شرکتی اروپایی، اقدام به پیشبرد و نهایی سازی این پروژه کرده است.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • وب سایتی که از ادغام خلاقیت و کارایی ساخته شده باشد، می تواند چهره اینترنتی شما را به شدت تقویت کند. وب سایت هایی که به خوبی طراحی شده اند، می توانند فرایند دسترسی اطلاعات، آشنایی با وب سایت ، و مبادلات اینترنتی را ساده تر نمایند. این امر به نوبه خود منجر به بازگشت سریع تر هزینه مصرف شده برای طراحی و توسعه وب سایت خواهد شد.
    1399/4/24

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140