English | فارسی
menu

شرکت آرین ارتباط کاسپین

شركت فن آوري آرين ارتباط ( فن آوري بر تر ) افتخار دارد كه در جهت توسعه و پيشرفت صنعت مخابرات كشور گامهاي قابل توجهي را برداشته است . همچنين كاركنان اين شركت با سابقه سالها فعاليت مستمر در زمينه هاي مختلف فن آوريهاي اطلاعات،ارتباطات و شبکه های مخابراتی در مراکز تحقيقاتي و مخابراتي کشور با ارائه روشهاي نوين طراحي، اجرا و توسعه شبکه هاي مخابراتي منطبق بر آخرين استانداردها و تکنولوژي هاي روز صنعت مخابرات در جهان، جزء شرکتهاي پيشرو در اين زمينه در ايران مي باشد.

اين شركت سعي نموده است كه با بررسي وضعيت فعلي شبكه مخابرات و نيروي انساني توانمند در داخل كشور ساختاري را ايجاد نمايد كه به بتوان به كليه شركتهاي مخابراتي و خصوصي مخابراتي خدمات به روز را در سطوح مختلف ارائه نمايد.

خدمات ما به این شرکت

خدمات ارائه شده از سوی ما به این شرکت، شامل طراحی بروشورها و کاتالوگ محصولات این شرکت، طراحی لوگو و طراحی ست اوراق اداری می باشد.

  • طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغات و محصولات این شرکت
  • طراحی لوگو
  • طراحی ست اوراق اداری
برای آشنایی بیشتر با این شرکت، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
وب سایت شرکت: آرین ارتباط کاسپینجستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • برای اطمینان از اینکه کارآمد ترین پروسه در طراحی یا تولید نرم افزار واسط گرافیکی بکار رفته است، روش خاصی برای این منظور استفاده خواهیم کرد. به این ترتیب که بجای آنکه نرم افزار واسط گرافیکی مورد نیازتان را در آخر به شما تحویل دهیم، آنرا آرام آرام طراحی می کنیم و هر مرحله، نسخه بروز شده ای به شما ارائه می دهیم. با هر نسخه، بخشی خاص از نیازهای شما، به نرم افزار اضافه شده است. ضمن آنکه بسیاری از ایرادات یا اشکالات نرم افزاری، بر اساس باز خوردهایی که شما تهیه می کنید، بر طرف خواهند شد. بااین روش، سرانجام به محصول نهایی خواهیم رسید که کلیه نیازهایتان را برآورده خواهد کرد.
    1400/5/13

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140