English | فارسی
menu

توافقنامه درخواست و سفارش خدمات

مشتری گرامی، خواهشمند است پیش از سفارش خدمات و ارسال آن برای ما، این توافقنامه را مطالعه فرمایید و با آن موافقت نمایید. این توافقنامه صرفا برای راحتی و آسایش خیال شما و ما فراهم شده است.
  • کلیه طراحی ها و قراردادهای این شرکت، بر پایه دریافت پیش پرداختی از سوی مشتری بنا نهاده شده است. و مادامیکه پیش پرداختی دریافت نگردد، پروژه آغاز نخواهد شد. عدم پرداخت پیش پرداخت و تعلیق در آن، خیلی راحت می تواند به منزله این باشد که مشتری تمایلی به دریافت خدمات از سوی ما ندارد و بالعکس، پرداخت به موقع پیش پرداخت، بوضوح تمایل و رغبت مشتری را برای اتمام و دریافت سفارش خود نشان می دهد، و بالطبع این موضوع دو طرفه بوده و در ما نیز همان رغبت را ایجاد خواهد کرد. برای آشنایی با تعرفه های خدمات ما، لطفا اینجا کلیک نمایید.

  • زمانبندی پرداخت برای مشتری به این ترتیب است که مشتری در ابتدا 20 درصد از کل هزینه توافق شده را به عنوان پیش پرداخت پرداخت می نماید. و پس از دریافت پیش پرداخت، ما نمونه اولیه ای را برای شما آماده خواهیم کرد و مشتری نظرات خود را درباره آن خواهد گفت.

  • نویا سیستم تکنولوژی، همواره این حق را دارد تا قبل از دریافت کامل هزینه ها، بتواند کل اثر خلق توسط خود را از دید عموم، محرمانه نگهدارد و تنها آن را به مشتری مربوطه نشان دهد.

  • هرگونه تقاضای تغییرات، در طرحی که ما برای شما آماده می کنیم، نیازمند صرف وقت، فکر، نیروی انسانی و بالطبع هزینه برای ما می باشد. پس خواهشا به این موضوع توجه داشته باشید.

برای بیان درخواست نیازهای طراحی خود، و چگونگی بیان آنها به طراحان، لطفا به فرم زیر مراجعه نمایید:جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • چنانچه تصمیم گرفته باشید تا وب سایت خود را طراحی مجدد یا بطور کامل خانه تکانی کنید، به یاد داشته باشید بینندگان وب سایت تان نیاز به پیامی بعلاوه تصویری دارند تا آنها را برای بازدید های آتی همچنان گرم نگه دارد. با طراحی مجدد و پیاده سازی این استراتژی برای طراحی مجدد وب سایت، در نهایت وب سایت جدید شما از وب سایت جاری، پیشی خواهد گرفت.
    1400/8/2

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140