English | فارسی
menu

شرایط سرویس

کاربر گرامی، پیش از شروع استفاده از سرویس های ما، شما می بایست شرایط سرویس و استفاده از این سایت را مطالعه نمایید و بطور ضمنی یا تلویحی با آن موافقت نمایید. کلیه کاربران این سایت به محض ورود به سایت و کلیه استفاده کنندگان از خدمات ما، پیش از امضای قرارداد همکاری و پس از آن، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس شرکت نویا سیستم تکنولوژی که در زیر خواهد آمد، می باشند. ملزم به ذکر است که این شرایط جامع و کامل نبوده و نویا سیستم تکنولوژی حق اضافه کردن یا اعمال تغییرات را در آن در هر زمان و بدون اطلاع قبلی دارد. آخرین نسخه از شرایط استفاده، مربوط به تاریخ 14/6/90 می باشد.

1. تعاریف

1.1 بازدید کننده کسی است که به هر طریقی چه توسط موتورهای جستجوگر و یا بطور مستقیم یا از طریق سایت های دیگر، وارد سایت می شود.
1.2 مشتری یا خریدار: به شخص، سازمان، نهاد، شرکت یا موسسه ای اطلاق می شود که با پرداخت هزینه ای مشخص به یک شرکت یا سازمان دیگر، قصد استفاده از خدمات آن موسسه یا شرکت را دارد.
1.3 خدمات: شامل خدماتی ارائه شده نظیر طراحی، پیاده سازی، نصب، تست، بروز رسانی، مشاوره، خرید و موارد مشابه می باشد.

2. هویت

2.1 نویا سیستم تکنولوژی، به آدرس، تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان خواجه نصیر، پلاک 233، طبقه سوم واحد 5.
2.2 خریدار یا مشتری: مشتری یا خریدار، شخص حقیقی یا حقوقی است که هویت آن می بایست به طریقی برای ما مشخص شده باشد. چه از طریق عقد قرارداد، چه از طریق IP، ثبت نام، یا موارد دیگر.
2.3 مالکیت خدمات خریداری شده، صرفا بر عهده نماینده تام الاختیار آن شرکت، سازمان یا موسسه می باشد و نویا سیستم تکنولوژی مسئولیتی را در قبال مشکلات قضایی و حقوقی بوجود آمده بر عهده نخواهد داشت. برای افراد حقیقی، طبق قرارداد فی ما بین، مالکیت و مسئولیت بر عهده فرد حقیقی می باشد.
2.4 خریدار متعهد است که کلیه اطلاعات ارائه به ما شامل نام، آدرس ها، آدرس های الکترونیکی، و کلیه اطلاعات هویتی دیگر حقیقی بوده و بر این موضوع اذعان دارد.
2.5 کلیه عواقب ناشی از ارائه ناصحیح اطلاعات هویتی، بر عهده فرد حقیقی یا حقوقی خریدار بوده و نویا سیستم تکنولوژی، مسئولیتی را در قبال صحت امضای خریداران و اطلاعات غلط بر عهده نخواهد داشت.

3. نحوه ارتباط

3.1 نحوه ارتباط خریداران و مشتریان با نویا سیستم تکنولوژی، می تواند از طریق ایمیل، فکس، تلفن، و جلسات حضوری باشد.
3.2 برای مراجعه حضوری، خریداران می بایست حداقل 24 ساعت پیش از حضور، شرکت را از این موضوع بطور تلفنی مطلع سازند.
3.3 سفارشات و برقراری ارتباط با ما از طریق ایمیل مقدور بوده لیکن در موارد شبهه بر انگیز، مستندی بر صحت درخواست نسبت به روش های ارتباطی دیگر نمی باشد.

4. اعمال تغییرات

4.1 تغییر در قوانین: قوانین شرکت، تابعی از قوانین و نظام جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی بوده و مادامیکه این قوانین بنا بر شرایطی تغییر کنند، قوانین ما نیز پیرو آن تغییر محتمل بر تغییر خواهد نمود.
4.2 در صورت تغییر در تعرفه ها و قیمت ها، نرخ های جدید از طریق این سایت منعکس خواهد شد.
4.3 در مواردی که شکایتی یا مستدل یا قضایی اعم از نقض جرایم رایانه ای، یا اینترنتی، و یا نقض قانون کپی رایت و مواردی از این دست گزارش شود، این شرکت حق آن را دارد تا هرگونه تغییری را در خدمات ارائه شده در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

5. قراردادها

5.1 بسته به قرارداد همکاری فی ما بین، شرایط و ضوابط می تواند تغییر نماید.
5.2 کلیه قراردادهای این شرکت در داخل ایران بصورت کتبی، و با حضور نمایندگانی از هر دو طرف، بسته خواهد شد.
5.3 برای قراردادهای خارجی که امکان بستن قرارداد بطور حضوری مقدور نباشد، امضای قراردادها از طریق فکس و با ارائه دو نسخه از قرار داد به طرفین می باشد که هر طرف، دو نسخه را امضا و یکی از نسخ را به طرف دیگر فکس خواهد کرد.
5.4 برای افراد حقیقی که بستن قرارداد بطور کتبی مقدور نباشد، کلیه هزینه های پروژه از پیش اخذ خواهد شد. در این شرایط، قراردادی عقد نخواهد شد.
5.5 چنانچه در حین اجرای پروژه، کارفرما متوجه شود که شرایط اجرا نیاز به تغییرات و اصلاحاتی دارد که در بندهای قرارداد ذکر نگردیده است، در اینصورت اجرای آن نیازمند امضای مستند جدیدی بین طرفین می باشد.

6. پرداخت ها

6.1 نحوه پرداخت ها به تفصیل در هر قرارداد همکاری قید خواهد شد.
6.2 بطور پیش فرض، 25 درصد کل مبالغ تعیین شده برای اجرای پروژه، بعنوان پیش پرداخت و پیش از شروع کار، از سوی مشتری پرداخت خواهد شد.
6.3 چنانچه پیش پرداختی تا یکماه پس از عقد قرارداد صورت نگیرد، نویا سیستم تکنولوژی همواره این حق را دارد تا بطور یک طرفه اقدام به لغو قرارداد نماید و نسخه ای از آن را برای طرف دیگر بطور کتبی بفرستد.
6.4 نویا سیستم تکنولوژی همواره این حق را دارد تا پیش از دریافت کامل هزینه های یک پروژه، کل اثر، مستندات و مواردی از این دست را که مربوط به آن پروژه می باشد را از دید عموم محرمانه نگهدارد.

7. نحوه پرداخت ها

7.1 نحوه پرداخت ها می تواند از طریق چک، و پرداخت از طریق بانک های سراسر کشور در ایران و خارج از کشور صورت گیرد.
7.2 پرداخت از طریق خود پرداز ها و ATM ها بلامانع بوده و تغییری در شرایط پرداخت نخواهد داد.
7.3 پرداخت کننده موظف است تا فیش پرداختی و سریال الکترونیکی آن را بعنوان سند نزد خود نگاه دارد.
7.4 نویا سیستم تکنولوژی هیچگونه مسئولیتی را در قبال پرداخت های مشکوک و نا ایمن بر عهده نخواهد داشت و صحت کلیه مبادلات بین بانکی برعهده فرد حقیقی یا حقوقی پرداخت کننده است.
7.5 نویا سیستم تکنولوژی همواره این حق را دارد تا اقدام به اخذ نسخه ای کپی از فیش پرداختی از پرداخت کننده نماید.
7.6 در مواردی که شبه در پرداخت ایجاد شده است، پرداخت کننده می بایست مستندات لازم را در خصوص پرداخت وجهه به نماینده ای از ما ارائه دهد.

8. تحویل خدمات

8.1 نحوه تحویل خدمات از سوی ما، متعاقبا در قرارداد فی ما بین ذکر خواهد شد.
8.2 بطور پیش فرض، تحویل خدمات از سوی ما بصورت ارائه از طریق ایمیل، ارائه CD یا DVD و یا بصورت آپلود کردن از طریق اینترنت می باشد.
8.3 زمان تحویل خدمات، متعاقبا در قرارداد فی ما بین ذکر خواهد شد.
8.4 چنانچه بنا بر دلایلی زمان تحویل، طولانی تر از آن چیزی شود که در قرارداد ذکر آن رفته است، طبق بندی که در قرارداد آورده خواهد شد، ما متضمن ضرر آن در ازای مبلغی مشخص به ازای هر روز کاری خواهیم شد که ذکر آن در قرارداد آورده خواهد شد.

9. نقض قرارداد

9.1 تخطی از هر یک از بندهای قرارداد، می تواند منجر به لغو قرارداد فی ما بین شود.
9.2 فرد حقیقی یا حقوقی تخطی کننده، ملزم به پرداخت غرامتی که متعاقبا در بندهای قرارداد آورده شده است به طرف دیگر می باشد.
9.3 نقض قرارداد ماهیتا با لغو قرارداد فرق دارد و از قوانین خاص خود پیروی می کنند.

10. لغو قرارداد

10.1 چنانچه بنا بر دلایلی طرفین قرارداد بطور توافقی، اقدام به لغو قرارداد نمایند، مسئولیت های آتی از هر دو طرف سلب خواهد شد.
10.2 لغو قرارداد می بایست بطور کتبی و با امضای نمایندگانی از دو طرف به تصویب برسد.
10.3 نسخه ای از لغو قرارداد، نزد طرفین برای ارجاعات آتی نگه داشته خواهد شد.
10.4 لغو یکطرفه قرارداد، منجر به پرداخت غرامتی به طرف دیگر خواهد شد که متعاقبا ذکر آن در قرارداد فی ما بین خواهد رفت.

11. پشتیبانی

11.1 رفع کلیه ایرادات نرم افزاری اعم از باگ ها، اشکالات تایپی، و غیره که مسئولیت صحت کارکرد آنها، از اول بر عهده طرف ارائه کننده خدمات است، مادامیکه اصلاح نشوند، بر عهده طرف ارائه کننده خدمات بوده و گذشت زمان، تاثیری در لغو این مسئولیت نخواهد داشت. مگر آنکه در قرارداد ذکر شده باشد.
11.2 مدت زمان پشتیبانی صرفا در قرار داد ذکر خواهد شد و از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت خواهد بود.
11.3 چنانچه مشتری و خریدار، نرم افزار، سایت، و یا دیگر خدمات ارائه شده از سوی ما را سالم تحویل بگیرد ولی بنا بر استفاده نا صحیح، نقصانی اساسی در آن ایجاد نماید، کلیه هزینه های بر طرف سازی آن، از گردن ما سلب خواهد شد.
11.4 هزینه های حمل و نقل و ایاب و ذهاب برای پشتیبانی، بر عهده مشتری می باشد مگر آنکه در قرارداد ذکر شده باشد.

12. تضامین

12.1 مشتری و مشتریان متعهد می شوند که از هر گونه فعالیتی که منجر به فروش مجدد محصولات و خدمات ما به دیگر افراد حقیقی و حقوقی پرهیز نماید مگر آنکه ذکر آن در قرارداد فی ما بین آورده شده باشد.
12.2 استفاده ناصحیح و غیر قانونی از خدمات ارائه شده توسط ما، بر عهده استفاده کننده بوده و این شرکت هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن ندارد.
12.3 مشتری و مشتریان متعهد می شوند که با استفاده از خدمات ما، هیچگونه تخطی را از قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی مرتکب نخواهند شد و درصورت بروز چنین مشکلاتی، عواقب آن، صرفا بر عهده مشتری و طرف استفاده کننده خواهد بود.


برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل ارسال دارید.
کارشناسان نویا سیستم تکنولوژی پاسخگوی شما خواهند بود.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • پیچیدگی های پروژه خود را به دست ما بسپارید، هزینه ها را کاهش دهید، احتمال خطر را به کمترین میزان برسانید و رشد تجاری تان را با شریکی ایرانی سرعت بخشید. خدمات فناوری اطلاعات مورد نیاز خود را به دست ما بسپارید
    1400/8/2

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140