English | فارسی
menu

درباره ما

نویا سیستم تکنولوژی (نویان سحر پایدار)، شرکتی ایرانی می باشد که در حوزه طراحی، IT و فناوری اطلاعات مشغول به کار می باشد. خدماتی که این شرکت ارائه می دهد شامل طراحی وب سایت ، طراحی نرم افزار، وب سایت های تجاری، طراحی وب ، نرم افزارهای تحت وب ، طراحی گرافیک، برنامه نویسی و انیمیشن می باشد. تخصص، مهارت و دقت، شعاری است که نویا سیستم تکنولوژی از آن در کار شما استفاده خواهد کرد.

این شرکت در سال 1391 با نام ثبتی نویان سحر پایدار و نیز شماره ثبت 428681 در اداره ثبت شرکت ها، به ثبت رسیده است.

تخصص این شرکت، طراحی وب سایت ، طراحی نرم افزارهای تحت وب ، بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر، طراحی نرم افزارهای تحت ویندوز، تجارت الکترونیک، انیمیشن، مالتی مدیا، گردآوری، تالیف متون، طراحی فلش، طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، طراحی سردر و طرح های چاپی می باشد. خدماتی که این شرکت ارائه می دهد بسته به نیازهای تجاری و بازار هدف شما، متغیر خواهد بود.

نویا سیستم تکنولوژی ، متشکل از تیمهای متخصصی می باشد که به خوبی قادر به ارائه مشاوره، ایجاد طراحی هایی خلاقانه، تولید نرم افزار، تالیف متون، برنامه نویسی و تجارت الکترونیک، طراحی وب سایت ، می باشند. هدف ما پیشرفت در مسیر صحیح است و افقی که در پیش رو داریم روشنی بخش مسیرمان خواهد بود.

یکی از بارز ترین تفاوت های نویا سیستم تکنولوژی با دیگر شرکت های طراح درآن است که این شرکت مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز را به صورتی یکپارچه ارائه می دهد. در نتیجه تعامل شما با تنها یک شرکت، هزینه پروژه و ریسک آنرا پایین تر خواهد آورد و زمان تحویل نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت.

چهار موردی که در زیر می آید، هسته اصلی مزیت نویا سیستم تکنولوژی را بیان میکند.

قیمت پایین تر، کیفیت بالاتر

این شرکت در ایران تاسیس شده است و به شرکت های ایرانی و خارجی خدمات ارائه می دهد.

تمامی بخشهای مورد نیاز برای انجام یک پروژه، در داخل خود شرکت صورت می گیرد و هزینه ای اضافی برای پیمان کاری، outsourcing، و یا موارد دیگر پرداخت نخواهیم کرد. امروزه با پیشرفت وسایل ارتباطی و گسترش روز افزون آن، و نیز با توجه به متعادل بودن هزینه دستمزدها در این منطقه جغرافیایی از جهان، قطعا برای شما به صرفه خواهد بود که پروژه خود را بدست ما بسپارید.

سیستم ارتباطی با شما

مدیران پروژه در شرکت نویا سیستم تکنولوژی ، پل ارتباطی با ارزشی را بین شما و مدیران ما برقرار کرده اند. ما به این نتیجه رسیده ایم که یکی از عناصر کلیدی در موفقیت هر پروژه ای، همین پل ارتباطی میان ما و شماست.

اعضای تیم نویا سیستم تکنولوژی ، نه تنها افرادی مجرب در IT هستند، بلکه مهارتهای محاوره ای قدرتمندی برای ارتباط با شما و پی بردن به نیازهای شما دارا می باشند. ما به کوچک ترین ریزه کاری ها توجه خواهیم کرد و در نتیجه آنچه را که شما در حین گفتگو با ما در طول انجام پروژه، بیان می کنید تماما در نظر گرفته و اعمال خواهند شد.

تمرکز فنی

تیمهای فنی نویا سیستم تکنولوژی ، در همه موضوعات IT تخصص ندارند. چنانچه در موردی تخصصی نداشته باشیم، هیچ قولی بشما در این مورد نخواهیم داد. این شرکت در حوزه هایی که در بالا ذکر شد تخصص، تمرکز، تجربه، و مهارت کافی را دارا می باشد.

تخصص شرکت نویا سیستم تکنولوژی ، طراحی وب سایت ، برنامه های تحت وب ، طراحی سایت، طراحی و تولید نرم افزارهای تحت ویندوز، بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر، تجارت الکترونیک، انیمیشن، مالتی مدیا، گرافیک، طراحی گرافیک، طراحی لوگو، سردر، طرح های چاپی، تالیف متون و طراحی فلش می باشد. این شرکت در این خصوص تخصص دارد و همواره کوشیده است تا مهارت خود و اعضای خود را در این خصوص بالاتر برد.

کیفیت

ابزار ما، تخصص، مهارت و دقت می باشد. این بدان معناست که آنچه که ما (در هر مرحله ای از پروژه هایی که مشغول اتمام آن هستیم)، ارائه خواهیم داد کاری با کیفیت می باشد. تلاش ما در نویا سیستم تکنولوژی ، رساندن خود و اعضای خود به حداکثر پتانسیل و توان ممکن است. این به آن معنا است که با بکارگیری ما، کیفیت همانطور که خواسته اید، تضمین خواهد شد.

نویا سیستم تکنولوژی از بهترین استانداردهای جهانی در پروژه ها و آزمایشات خود استفاده خواهد کرد. مزیت کیفی ما، همچنین شامل محافظت از سورس برنامه هایی می باشد که این شرکت بطور اختصاصی برای شما نوشته است.

این شرکت هرگز سورسهای برنامه های شما را به دیگران یا شخص سومی نخواهد فروخت و حقوق مادی کلیه آنها متعلق به شما می باشد.

در نتیجه چنانچه نیاز به وب سایت ، برنامه نویسی، تجارت الکترونیک، طراحی سایت یا طراحی دارید، تا تجارت و حرفه خود را ارتقا دهید، با ما تماس بگیرید و اجازه دهید مزیتهای نویا سیستم تکنولوژی ، به نفع شما و تجارت شما به کار گرفته شود.
جستجو در وب سایت
جستجو
تبلیغات در وب سایت
گالری تصاویر، آلبوم عکس، با انیمیشن های بی نظیر
تالار گفتگو، گفتگوی آنلاین، ارسال ایمیل
مدیریت اخبار، مقالات، محصولات و تبلیغ ها
نرم افزارهای مدیریت محتوا، عکس ها، اخبار و غیره...
فروشگاه های آنلاین، پرداخت آنلاین، سبد خرید و تکمیل سفارش
جستجو در سایت، محتویات، صفحات و محصولات
طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
طراحی تبلیغات، بروشور، کاتالوگ و محصولات
طراحی بنر، ویرایش، خلق تصاویر و افکت گذاری بر روی تصاویر
تجارت الکترونیک، و IT

طراحی وب سایت نویا سیستم


سخن روز

  • چنانچه صاحب حرفه ای کوچک یا متوسطی می باشید و به دنبال طراحی تبلیغاتی می گردید تا محصولات خود را تبیلغ کنید و پیامتان را به گوش مشتریان تان برسانید، نویا سیستم تکونولوژی می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. ما همه نوع خدماتی برای طراحی تبلیغاتی ارائه می دهیم. سرویس های ما تنها محدود به مجله و روزنامه نمی باشد.
    1400/8/2

bottomline
Av. Shariati, Khajenasir st. P 233, No.5 Tehran, Iran.
(98) 21-77646140